banan
banan
Kontaktovat technickou podporu můžete zde.
Help   >   Free websites   >   Panely

Panely

V této sekci můžete nastavit panely, které se zobrazují na Vašem webu vlevo a u některých template (šablon vzhledů) nahoře. Na obrázcích níže můžete vidět náhled editace těchto 2 typů panelů.

Administraci stránek - uložení pravého paneluAdministrace stránek - nastavení panelu

(obr.: pravy panel) (obr.: horni panel)


Pokud bychom potřebovali upravit jeden z boxů, který máme vytvořen, stačí kliknout na jednu z voleb v pravé části stránky (viz obr-akutalni boxy).

Je zde také informace, který uživatel box upravoval (ID uživatele) a datum úpravy, které se použije pro log změn, který naleznete v sekci Domů -> Další možnosti.

Administrace stránek - aktuální boxy

(obr.: akutalni boxy)

Nastavení pro pravý panel

Administraci stránek - prohození menu

Jako první položka je zde samotný nápis Menu, který můžete pozicovat v menu nahoru či dolů pomocí modrých šipek vpravo. Změnu můžete vidět na obrázku vlevo, kde jsme menu posunuli pod anketu.

Dále pak pod ním můžete vytvářet boxy (odkazy, ankety, články, komentáře a novinky), nikoliv však fotogalerie, jelikož se jedná o navigační prvek). Kliknutím na zelené kolečko s křížkem dole na editované stránce zobrazíte tlačítka pro přidání prvků s jejich názvy a náhledy. Lze je také pozicovat pomocí modrých šipek, ale i mazat kliknutím na červený křížek u jednotlivých prvků.

Kliknutím na Uložit a publikovat je Vaše práce uložena.

 

 

Nastavení pro horní panel

Tento panel nemusí být používán u každého vzhledu (šablony). Horní menu používá například šablona s názvem Auto.

Níže na obrázku vidíte, jak se takové horní menu prezentuje. Nejedná se tedy vždy o horní menu (záleží na typu šablony).

Administrace stránek - náhled paneluZde lze také přidávat odkazy, komentáře, ankety, články a novinky jako v pravém panelu...

Zpět