banan
banan
Kontaktovat technickou podporu můžete zde.
Projekty

Projekty

owebu.cz

Odborný Internetový magazín věnující se převážně Internetu, tvorbě webových stránek a aplikací a různým zajímavostem ze světa IT. Ezine zároveň slouží jako diskuzní forum pro klienty banan.cz. Denně je uveřejněno několik nových článků, návštěvností a počtem článků se owebu.cz řadí mezi přední Internetové periodika.

bloger.cz

Jedinečný český bloger - blogovací systém. Služba umožňuje založit vlastní deníček (blog), podporuje více autorů. Silnou stránkou blogera je množství vzhledů, které si nastavíte jednoduše v administraci. Jediným kliknutím tak změníte kompletně vzhled svého blogu a můžete dokonce i přetvořit předefinové vzhledy podle svého. Je zde hodně zajimavých blogu, například o vaření, bulvárně-politicko-technický blog zakladatele systému, a pak blogy velice aktivních spisovatelů. Je dostupný návod k registraci a k úspěšnému psaní článků.

hostuju.cz

Pro menší projekty nabízíme i hosting zdarma. Freehosting hostuju.cz nabízí nejlepší hosting zdarma v České republice. Během několika měsíců po jeho nasazení na trh získal tisíce klientů. Nyní úspěšně funguje i na Slovensku, kde se těší stále větší oblibě.

lexia.cz

Internetové obchodní centrum, které ve své rodině eshopů sdružuje obchody mnoha zaměření. Nabídka výrobků se pravidelně rozšiřuje. Eshopy pracují na našem vlastním systému, který můžete rovněž využít pro provoz svých internetových obchodů.

opensourcehosting.cz

Spousta návodů jak nainstalovat www aplikace zdarma (tzv. open-source) a podpora všech těchto opensource projektů pro správný chod, to přesně je opensourcehosting.cz. Nenajdete ucelenější přehled opensource projektů, většina hostingů podporuje maximálně 4-6 projekty, my více než 140.

maxsite.cz

Množství Internetových prvků pro Vaše stránky zdarma. Klíčovou funkcí je návštěvní kniha, kterou díky registraci na maxsite máte na svých stránkách během několika málo minut. Nemusíte umět programovat a vše je tak snadné a dostupné pro každého. Dále jsou zde ankety, kalendáře, minifóra, newsformy a další. Vše si můžete před registrací prohlédnout.

nekuracke-restaurace.cz

Web shromažďující informace o nekuřáckých nebo částečně nekuřáckých podnicích. Můžete si zde jako majitel restaurace zcela zdarma zaregistrovat svůj podnik a uvést o něm veškeré informace. Každá restaurace může být hodnocena návštěvníky na stupnici 1 - 5.

textbanner.cz

Textbanner je systém určený ke zprostředkování výměnné textové reklamy zcela zdarma s výhodným výměnným poměrem 10:9. Jeho výhodou je proplacení kreditů, které získáte za reklamu, umístěnou na Vašich stránkách. V systému textbanner.cz získáte 1Kč za 1 kredit. Každá reklamní kampaň před uvedením do provozu projde schválením našimi techniky. Máte tedy jistotu, že na Vašem webu budou pouze solidní reklamy.

krab.cz

Myslíte si, že je nutné denně procházet celý Internet, abyste si přečetli zprávy? Ne, opravdu není nutné surfovat po celém Internetu. Nabízíme aktuální články ze zpravodajství, weblogů, hobby, ekonomiky, sportu, vědy, techniky a mnoho dalšího. Jedná o RSS čtečku, což znamená, že pokud kdokoliv z bohatého seznamu Internetových médií vydá nový článek nebo diskusi, tak se během pár minut tento článek objeví v příslušné sekci. Přehled aktuálních zpráv. Denně více než 700 článků.

oblibene.info

Jste mimo svůj počítač a nezvpomínáte si na adresu Vaší oblíbené webové stránky, kterou máte uloženou v záložkách? Pak je zde pro Vás oblibene.info. Oblibene.info umožňuje správu záložek, které jistě znáte z Vašeho prohlížeče. Jedná se tedy o Vaše oblíbené internetové adresy. Tedy klasické Oblíbené (nebo Záložky), které máte kdykoliv k dispozici.

 

slovnik-cizich-slov-on-line.cz

Jedná se o slovník cizích slov. Slovník obsahuje vyhledávání, můžete jednoduše najít dané slovo mezi několika tisíci slovy, které jsou ve slovníku uvedeny. Rovněž můžete ve slovníku listovat. Slovník obsahuje odkazy daného slova do RSS čtečky krab.cz a ezinu owebu.cz.

vlastniserver.cz

Nabídka managed hostingu společnosti banan s.r.o. Managed hosting znamená poskytnutí serveru, jeho kompletní správu a umístění do sítě Internet.

Pcnews.cz

Internetový časopis, jehož cílem je seznámit uživatele s novinkami ze světa Internetu, softwaru a hardwaru.

myslenky.cz

Speciální diskuzní forum, věnující se Vašim myšlenkám.

pc-site.owebu.cz

Online skripta popisující počítačové sítě. Věnuje se převážně protokolům TCP/IP a ISO/OSI.

web-zdarma.cz

Seznam webhostingů, které poskytují webhosting zdarma. Veškeré jsou na subdoménách, tedy i cena za doménu je nulová.

aukce-burza.cz

Potřebujete prodat, či koupit doménu? Burza domén, kterou provozujeme Vám toto umožní a to zcela zdarma.

palmsoft.cz

Stránky a diskuzní fórum, věnující se problematice palmu.

pocketpcsoft.cz

Stránky o PocketPC a diskuzní fórum, věnující se jim.

motorider.cz

Prověřené trasy pro motorkáře.