banan
banan
Kontaktovat technickou podporu můžete zde.
Recommendations

Malé velké weby u banánu sedí

Billa

Pro společnost s potravinovými řetězci BILLA, spol. s r. o. provozujeme několik internetových projektů pro jejich produkty a výrobky. BILLA je silným hráčem na poli velkoobchodních řetězců a to nejen v České republice.
www.nasebio.czwww.vocilka.czwww.chytrynakup.cz a další

VŠB TUO - Fakulta elektrotechniky a informatiky

Tradiční ostravská vysoká škola využívá našich služeb pro řešení studentských projektů. Studenti tak získavají možnost testování svých prací v reálném světě a svoje projekty mohou navíc provozovat bez problémů i po skočení svého studia pod křídly kvalitního poskytovatele webhostingových služeb.

Fakultní nemocnice Brno

Ve Fakultní nemocnici Brno proběhlo hodnocení dodavatelů. Banan s.r.o. obdržel nejvyšší možné hodnocení "A", čímž úspěšně splnil veškeré požadavky FN Brno. Naše celková známka je 1,000 ve všech hodnocených kategoriích (pružnost reakce, jakost dodávky, rychlost odezvy v případě neshody, způsob řešení neshody, platební podmínky).

Hasičský záchranný sbor MS kraje

V průběhu 24. až 26. srpna 2012 byla Ostrava dějištěm MS profesionálních a dobrovolných hasičů v cyklistice. HSZMSK úzce spolupracoval s naší společností na propagaci MS formou webhostingu a tvorbou webových stránek.
www.ostrava2012.cz

Evropská síť stavebnin BigMat CZ

Společnost BigMat má více jak 800 prodejních míst v Evropě, nyní již i v České republice! Ve spolupráci s vybranými dodavateli Vám zajistí ty nejkvalitnější stavební materiály, ale také profesionální služby. Ve stavebninách BigMat Vám náš odborný personál nabídne ty nejlepší materiály a technická řešení.

Hudební festival Mohelnický dostavník

Jeden z největších folk & country festivalů v ČR. Na své si zde příjdou zejména milovníci trampských kapel, ale i milovníci folku a country. V letošním roce 2013 se bude konat za podpory Olomouckého kraje již 38 ročník.
www.mohelnickydostavnik.cz

Vysoká škola ekonomická v Praze

Vysoká škola ekonomická v Praze je největší veřejnou školou ekonomickou v České republice. Školu navštěvuje více než 20 000 studentů. Škola nabízí studijní obory v několika jazycích a to v českém, anglickém a také ruském jazyku. Navazující magisterské studium pak v češtině a angličtině.

Stodolni.cz

Stodolní ulice je jednou z nejznámějších a nejnavštěvovanějších ulic v České republice vůbec. Stodolní ulici, každý víkend navštíví tisíce návštěvníků, kteří zde přijíždějí nejen z Ostravy, ale i z Polska atd. za kulturou a zábavou.
www.stodolni.cz

Firemky.cz

Pokud chcete zorganizovat například firemní párty, je pro Vás společnost Firemky.cz to pravé. Zabývá se profesionální organizací akcí, které jsou plné sportu, adrenalinu, ale hlavně zábavy. Mezi jejich zákazníky patří velké firmy.
www.firemky.cz

Unikátní blogovací systém Bloger.cz

Chcete se prezentovat na webu a nevíte jak? Zabýváte se něčím zajímavým, co by jste chtěli prezentovat, ale nedostává se Vám k tomu prostor? Na Bloger.cz si můžete založit svůj vlastní blog a publikovat své články, fotografie nebo videa.
www.bloger.cz

Asociace farmářských tržišť ČR

Asociace zajišťující farmářské trhy a dohlíží na dodržování pravidel a norem pro jejich provoz. Hlavním cílem této asociace je podpora farmářských trhů, informace pro občany o probíhajících či připravovaných akcích a podpora prodeje výrobků.
www.aftcr.cz

Cestování se psem

Máte doma čtyřnohého miláčka a chcete jej vzít sebou na dovolenou? Potom by Vám rozhodně neměl ujít web Cestování se psem, kde najdete spoustu rad a informací o cenách a podmínkách přepravy psů v jednotlivých zemích.
www.cestovanisepsem.cz