banan
banan
Kontaktovat technickou podporu můžete zde.
SEO - Search Engine Optimization

SEO - Search Engine Optimization

Garance prvních pozic ve vyhledávačích

Chcete být na prvních stranách vyhledávačů a docílit tak větší návštěvnosti Vašeho webu? Nevíte jak na to? My Vám pomůžeme a výsledek garantujeme.

Dostat se do předních pozic vyhledávačů totiž není jednoduché. Vyžaduje to správně zpracovaný obsah webových stránek a pravidelné cílené úsilí. 

V případě, že se rozhodnete využít našich služeb SEO optimalizace, upravíme Váš web a dostaneme jej na přední pozice vyhledávačů za Vás.

Jak to tedy probíhá:

 1. Naši technici Vás kontaktují a informují o potřebných změnách. Následně společně s Vámi stanoví požadovaná klíčová slova.

2. Pokud máte náš redakční systém (což doporučujeme, neboť byl vytvářen právě s ohledem na SEO), tak sami technici začnou během dvou týdnů optimalizovat web – to znamená úpravu textů, nadpisů, případně přidání stránek pro konkrétní klíčová slova.

3. V pravidelných intervalech vám budeme zasílat informace o práci která proběhla v rámci tarifu SEO.

4. Při plné spolupráci s námi garantujeme během dvou měsíců od započetí práce minimálně čtvrtinu slov na první straně vyhledávání v Google nebo v Seznamu. Při využití našeho redakčního systému dokonce polovinu! Pokud dosáhneme výsledků ještě lepších, nebudeme si účtovat nic na víc. 

Modelový příklad č.1 - Jan Chvístek (zednické práce, Ostrava)

Klient poskytuje zednické služby v rámci Ostravy, aproto  jsme zvolili klíčová slova v kombinaci se slovem Ostrava. Všech 16 spojení jsme klientovi doporučili a u většiny se podařilo získat první stránku ve vyhledávačích. V rámci SEO webhostingu měl klient možnost optimalizovat max. 10 frází.

Na začátku byly stránky samozřejmně až na konci vyhledávání. Již po 30 dnech ale byl znát jasný vzestup. V tabulce je uvedeno, na které pozici se web umístil v závislosti na zadané klíčové slovo.

Jelikož se výsledky při hledání pravidelně mění, tak v rámci SEO webhostingu máte naši plnou podporu. Pokud jsou výsledky lepší (např. u tohoto webu cca 78% hledání na první stránce), neúčtujeme si nic navíc.

V případě, že nedostojíme naším závazkům, peníze Vám vrátíme.

  www.JanChvistek.cz Seznam Google
1 hrubé stavby Ostrava 1 1
2 instalaterské práce Ostrava 1 1
3 malířské práce Ostrava 8 3
4 malování fasád Ostrava 4 1
5 obkladačské práce Ostrava 1 1
6 rekonstrukce Ostrava 1 1
7 rekonstrukce bytů Ostrava 1 2
8 rekonstrukce koupelen Ostrava 2 2
9 rekonstrukce kuchyní Ostrava 1 1
10 rekonstrukce Ostrava 1 1
11 sádrokarton Ostrava 1 1
12 sádrokartonářské práce Ostrava 1 1
13 zateplení a malování fasád Ostrava 1 1
14 zateplení fasád Ostrava 1 2
15 zednické práce Ostrava 1 1
16 zedník Ostrava 1 1

Modelový příklad č.2 - chovatelská stanice

Druhý klient provozuje chovatelskou stanici Novofundlandských psů. Zde jsme zvolili pouze 4 klíčová slova. U vyhledávače Seznam se dostala ve všech případech na první stránku. V případě Google to byla u poloviny slov první strana a u ostatních druhá.

  www.BearMountain.cz Seznam Google
1 novofundlandský pes 1 2
2 novofundlandský pes štěňata 1 2
3 chovatelská stanice novofundlandských psů 1 1
4 výstavy psů novofundlandský pes 1 1